Tescoma panvica i-Premium Stone 18 cm

Doprava 5 €,Na sklade
Doporučená ponuka eŽeleziarstvo

Na sklade • 1 variant1,29 €93 % • 20 440 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €91 % • 4 201 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €94 % • 920 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 187 401 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,49 €91 % • 1 935 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 86 724 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €91 % • 504 recenziíĎalšie informácie

Priemer
18 cm
Pokrievka

• , zakúpené v Tescoma.sk

S panvicou som veľmi spokojná, nič sa na nej nepripáli, dobre sa udržiava, je to kvalitný výrobok. Maximálna spokojnosť.

• Úžasná panvicka
    • Jedlo v nej sa na panvicu nelepí
    • Mala šikovná praktická
    • Žiadna
  • , zakúpené v Tescoma.sk

Najlepšia z panvic akú doma mame, mám aj väčšiu, no tentokrát som potrebovala niečo menšie, som veľmi spokojná, pre tých čo si nevidia predstaviť, je ozaj malá, ja som ale takú presne chcela

Typ
klasické
Materiál
hliníkové
Priemer
18 cm
Pokrievka

Panvica Tescoma má miesto ako u začiatočníka, tak aj skúseného kuchára. Vybavená je antiadhéznym povrchom. Čas vám ušetrí aj možnosť umývania panvice v umývačke. Zásadné vlastnosti panvice TESCOMA i-PREMIUM Stone, priemer 18 cm Panvica Tescoma nabídne nepriľnavý povrch Materiály sú prispôsobené na umývanie v umývačke Priemer vonkajšieho okraja panvice: 18 cm

• Úžasná panvicka
    • Jedlo v nej sa na panvicu nelepí
    • Mala šikovná praktická
    • Žiadna
  • , zakúpené v Tescoma.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Tescoma.sk

Superrrr veľmi kvalitný výrobok, veľká spokojnosť

• , zakúpené v Tescoma.sk

• super neprilnavy povrch, vhodny tak pre jednu osobu
  • , zakúpené v Tescoma.sk

Jedlo sa nepripeká a dobre sa udržiava čistota panvice

• , zakúpené v Tescoma.sk

• Ľahká údržba, komfort pri varení.

• Neprilnavy povrch, dlho vydrzi